شرکت تسلا متعلق به ایلان ماسک نگرانی خود را از توافق Nvidia با تراشه ساز بریتانیایی نشان می دهد!

08 شهریور 1400

دقیقه

روزنامه تلگراف روز یکشنبه اعلام کرد: ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت Tesla Inc، نگرانی های مربوط به خرید برنامه ریزی شده طراح تراشه ساز بریتانیایی یعنی شرکت Arm را از سویNvidia اعلام کرده است.   روزنامه نوشت: غول تجارت الکترونیک Amazon.com Inc و سازنده گوشی های هوشمند Samsung Electronics Co Ltd در مورد توافق با...

شرکت تسلا متعلق به ایلان ماسک نگرانی خود را از توافق Nvidia با تراشه ساز بریتانیایی نشان می دهد!

روزنامه تلگراف روز یکشنبه اعلام کرد: ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت Tesla Inc، نگرانی های مربوط به خرید برنامه ریزی شده طراح تراشه ساز بریتانیایی یعنی شرکت Arm را از سویNvidia اعلام کرده است.

 

روزنامه نوشت: غول تجارت الکترونیک Amazon.com Inc و سازنده گوشی های هوشمند Samsung Electronics Co Ltd در مورد توافق با مقامات آمریکایی مخالفت کرده اند. در اوایل سال جاری، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده تحقیقات عمیقی را در مورد این تصاحب آغاز کرد. به گفته این روزنامه، انتشار یافته های این کاوش در هفته های آینده انتظار می رود.

Tesla ، Amazon ، Samsung و Nvidia به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

 

به گفته افراد آشنا با این موضوع ، Nvidia به احتمال زیاد در اوایل ماه آینده از اتحادیه اروپا برای خرید 54 میلیارد دلاری شرکت Arm  درخواست تأیید می کند و انتظار می رود که مقامات دولتی تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کنند.

مقاله ی مرتبط:   مذاکره شرکت Massmart آفریقای جنوبی با خواربارفروشی OneCart
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...