شرکت های Bain Capital و Hellman در شرف انعقاد قرارداد تملیک Athenahealth

04 آذر 1400

دقیقه

شرکت های سرمایه گذاری خصوصی Bain Capital و Hellman & Friedman LLC به معامله ای برای تملیک شرکت فناوری مراقبت های بهداشتی Athenahealth Inc با حدود 17 میلیارد دلار ، نزدیک شده اند.

شرکت های Bain Capital و Hellman در شرف انعقاد قرارداد تملیک Athenahealth

وال استریت ژورنال روز جمعه به نقل از افراد مطلع گزارش داد که شرکت های سرمایه گذاری خصوصی Bain Capital و Hellman & Friedman LLC به معامله ای برای تملیک شرکت فناوری مراقبت های بهداشتی Athenahealth Inc با حدود 17 میلیارد دلار که شامل بدهی ها نیز می شود، نزدیک شده اند.

بر اساس این گزارش، قرارداد Athenahealth که نرم‌افزارهای مبتنی بر کلود (ابری) را در اختیار سازمان‌های مراقبت‌ بهداشتی قرار می‌دهد، ممکن است در روزهای آینده نهایی شود.

در ماه سپتامبر، گزارش شد که شرکت سهام خصوصی Veritas Capital و صندوق تامینی Elliott Investment در حال بررسی گزینه هایی برای شرکت Athenahealth شامل فروش یا عرضه اولیه عمومی هستند که می تواند تا 20 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.

Elliott Investment و Veritas در سال 2018 در یک معامله 5.7 میلیارد دلاری برای خصوصی کردن Athenahealth شریک شدند، پس از آن شرکت با یک واحد مراقبت های بهداشتی که Vertias از جنرال الکتریک خریداری کرده بود، ادغام شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...