شرکت Barclays سبد کارت اعتباری Gap را در ایالات متحده خریداری کرد!

07 شهریور 1400

دقیقه

شرکتBarclays, 3.8 میلیارد دلار سبد کارت اعتباری Gap را در ایالات متحده خریداری کرد. Barclays روز جمعه اعلام کرد که شعبه اش در ایالات متحده ، سبد کارت اعتباری با نام تجاری خرده فروشی پوشاک The Gap Inc را به قیمت 3.8 میلیارد دلار تملک می کند ، زیرا این بانک بریتانیایی استراتژی مشارکت با...

شرکت Barclays سبد کارت اعتباری Gap را در ایالات متحده خریداری کرد!

شرکتBarclays,

3.8 میلیارد دلار سبد کارت اعتباری Gap را در ایالات متحده خریداری کرد.

Barclays روز جمعه اعلام کرد که شعبه اش در ایالات متحده ، سبد کارت اعتباری با نام تجاری خرده فروشی پوشاک The Gap Inc را به قیمت 3.8 میلیارد دلار تملک می کند ، زیرا این بانک بریتانیایی استراتژی مشارکت با مارک های بزرگ برای رشد در ایالات متحده را ادامه می دهد.

Barclays این سبد را از بانک Synchrony خریداری می کند و انتظار می رود قرارداد در سه ماهه دوم سال آینده بسته شود.

این معامله در شرایطی صورت می گیرد که بانک های سراسر جهان در حال تلاش برای گسترش مشاغل پردرآمد مانند کارت های اعتباری هستند ، در حالی که نرخ بهره بانک مرکزی در پایین ترین سطح خود قرار گرفته و سود سایر وام دهی های کسب و کار اصلی آنها را کاهش داده است.

این معامله در پی توافق نامه ای در ماه آوریل بین Barclays و Gap صورت می گیرد که بر اساس آن آنها در سال 2022 برای مشتریان گپ کارت اعتباری با نام تجاری مشترک صادر می کنند.

Barclays در سالهای اخیر با مارک هایی از جمله American Airlines ، JetBlue  و Wyndham همکاری داشته است.

معاملات تجاری مشترک راهی برای Barclays است تا بتواند در بازار مشتریان خود را از دست رقبای فعلی مانند  JPMorgan  و Citibank خارج کند ، و مشتریان جدید را به دست آورد.

در سال های اخیر تلاش وام دهنده گان برای پیش بردن کارت های اعتباری، از طریق تغییرنام تجاری خود به شراکت با نام های معتبرتر در صنایعی مانند مسافرت و تفریح تغییر کرده است.

مقاله ی مرتبط:   شرکت کره ای تولید کننده بوتاکس 1.5 میلیارد دلار فروخته شد!

خرید Gap ، که بارکلیز از منابع موجود آن را تأمین می کند ، برآورد می شود که نسبت سرمایه پایه بانک را تا 20 واحد کاهش دهد.

منبع :

www.reuters.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...