Centerbridge به قرارداد 2.3 میلیارد دلاری برای خرید Medsol TPG نزدیک می شود!

09 شهریور 1400

دقیقه

بلومبرگ نیوز در اواخر روز یکشنبه گزارش داد که شرکت سرمایه گذاری خصوصی Centerbridge Partners و صندوق بازنشستگی کانادایی Caisse de dépôt et placement du Quebec (CPDQ) در حال نزدیک شدن به یک قرارداد خرید شرکت Medical Solutions که TPG آن را پشتیبانی می کند، به مبلغ حدود 2.3 میلیارد دلار مشتمل بر بدهی ها...

Centerbridge به قرارداد 2.3 میلیارد دلاری برای خرید Medsol TPG نزدیک می شود!

بلومبرگ نیوز در اواخر روز یکشنبه گزارش داد که شرکت سرمایه گذاری خصوصی Centerbridge Partners و صندوق بازنشستگی کانادایی Caisse de dépôt et placement du Quebec (CPDQ) در حال نزدیک شدن به یک قرارداد خرید شرکت Medical Solutions که TPG آن را پشتیبانی می کند، به مبلغ حدود 2.3 میلیارد دلار مشتمل بر بدهی ها هستند.

 

به گزارش بلومبرگ ، به نقل از افرادی که با این موضوع آشنا هستند ، می گوید که قرارداد شرکت Medical Solutions ، که به Medsol نیز معروف است ، ظرف چند روزآینده اعلام می شود. Centerbridge ، Medsol و CPDQ به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

TPG Growth ، بازوی رشد سرمایه شرکت سرمایه گذاری خصوصی TPG Global آمریکا ، Medsol را در سال 2017 به مبلغ حدود 500 میلیون دلار خریداری کرد.

 

شرکت Medical Solutions ارائه دهنده راه حل های پرسنلی مراقبت های بهداشتی برای بیمارستان های ایالات متحده است ، با تمرکز بر پرستاران به اصطلاح سیار ، که دوره های نسبتاً کوتاهی را در بیمارستان های مختلف کار می کنند.

مقاله ی مرتبط:   شرکت Inpex Corp ژاپن دارایی های نفت و گاز خود در ونزوئلا را به شرکتهای محلی می فروش!
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...