شرکت City of Hope مراکز درمان سرطان آمریکا را تملیک می کند

23 آذر 1400

دقیقه

مرکز تحقیقات سرطان City of Hope که دفتر مرکزی آن در نزدیکی لس آنجلس قرار دارد، روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد مراکز درمانی سرطان آمریکا (CTCA) را به قیمت 390 میلیون دلار تملیک کند.

شرکت City of Hope مراکز درمان سرطان آمریکا را تملیک می کند

شرکت City of Hope مراکز درمان سرطان آمریکا را تملیک می کند.

مرکز تحقیقات سرطان City of Hope که دفتر مرکزی آن در نزدیکی لس آنجلس قرار دارد، روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد مراکز درمانی سرطان آمریکا (CTCA) را به قیمت 390 میلیون دلار تملیک کند، زیرا در حال حرکت برای ایجاد یک سیستم تحقیقاتی و درمانی سرطان شناسی ملی و یکپارچه است.

انتظار می رود این قرارداد در اوایل سال آینده منعقد شود و City of Hope گفت که قصد دارد CTCA را از یک شبکه انتفاعی به یک سازمان غیرانتفاعی تبدیل کند.

شرکت های  City of Hope و CTCA مجموعاً 36 مرکز در کالیفرنیا و همچنین مراکزی در آریزونا، ایلینوی و جورجیا خواهند داشت.

رابرت استون، رئیس و مدیر اجرایی City of Hope، در بیانیه‌ای گفت: ترکیب CTCA با تخصص علمی City of Hope، آزمایش‌ های بالینی و نقاط قوت مراقبت از بیمار، تعداد افرادی را که می‌توانند به آخرین درمان‌های نجات دهنده دسترسی پیدا کنند، به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

او گفت که این قرارداد همچنین توانایی ترجمه سریع تحقیقات برای مراقبت از بیماران را گسترش و تسریع خواهد کرد.

City of Hope اعلام کرد که سالانه نزدیک به 1000 کارآزمایی بالینی را انجام می دهد، بیش از 450 پتنت دارو را در اختیار دارد و هر ساله حدود 50 درخواست برای آزمایش های دارویی جدید به سازمان غذا و داروی ایالات متحده ارائه می دهد.

استون گفت: “درمان سرطان به سرعت در حال تغییر است. امروزه از طریق پیشرفت هایی مانند ایمونوتراپی، پزشکی دقیق و سایر درمان های موجود از طریق آزمایشات بالینی، نرخ بقای بهتر و عوارض جانبی کمتری نسبت به قبل وجود دارد.”

مقاله ی مرتبط:   شرکت بزرگ دارویی فایزر مجموعه داروهای تنفسی خود را تقویت می کند

 

 

شما می توانید جدیدترین اخبار ادغام و تملیک در ایران و جهان را در وب سایت گروه مالی نوآفرین رامان مطالعه کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...