رای منفی شرکت Coast Capital به پیشنهاد تملیک شرکت نرم افزاری Blue Prism

10 مهر 1400

دقیقه

شرکت Coast Capital به پیشنهاد شرکت سرمایه گذاری Vista برای تملیک شرکت نرم افزاری انگلیسی Blue Prism رای منفی می دهد. سرمایه گذار فعال Coast Capital روز پنجشنبه اعلام کرد که در نظر دارد با پیشنهاد سهامداری شرکت سرمایه گذاری خصوصی آمریکایی Vista Equity Partners به ​​ارزش 1.1 میلیارد پوند (1.48 میلیارد دلار) برای تملیک...

رای منفی شرکت Coast Capital به پیشنهاد تملیک شرکت نرم افزاری Blue Prism

شرکت Coast Capital به پیشنهاد شرکت سرمایه گذاری Vista برای تملیک شرکت نرم افزاری انگلیسی Blue Prism رای منفی می دهد.

سرمایه گذار فعال Coast Capital روز پنجشنبه اعلام کرد که در نظر دارد با پیشنهاد سهامداری شرکت سرمایه گذاری خصوصی آمریکایی Vista Equity Partners به ​​ارزش 1.1 میلیارد پوند (1.48 میلیارد دلار) برای تملیک شرکت نرم افزاری بریتانیایی Blue Prism Group Plc رای منفی دهد.در اوایل این هفته ، Blue Prism جدیدترین هدف تصاحب در بریتانیا توسط یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی شد ، روندی که ناشی از ارزش گذاری ارزان شرکتهای انگلیسی در پی Brexit و همه گیری کرونا بود.

 

Coast Capital در نامه ای به هیئت مدیره شرکت نرم افزاری گفت که سهامداران دیگر را تشویق می کند تا پیشنهاد 1225 پنسی Vista به ازای هر سهم را رد کنند و می گوید این پیشنهاد ارزش شرکت ثبت شده در بورس لندن را کمتر از ارزش واقعی برآورد کرده است. “معامله پیشنهادی باعث می شود سهامداران در تضاد با منافع هیئت مدیره در حمایت یکپارچه از معامله ای که ارزش شرکت را از نظر ارزش بسیار کمتر از ارزش واقعی برآورد کرده است ،علیرغم 52 هفته قیمت بالای سهام و میانگین قیمت آن از زمان عرضه اولیه سهام ،آن را زیر سوال ببرند.

Coast Capital  مالک 3 میلیون سهم Blue Prism.در نامه مکتوبی این مطلب را اظهار کرده است.Blue Prism که مشتریان آن شامل خودروسازی دایملر ، شرکت تجارت الکترونیک eBay و NHS انگلیس است ، گفته بود که قصد دارد به سهامداران توصیه کند که به پیشنهاد Vista رای مثبت دهند و شرایط را “عادلانه و معقول” می داند.

مقاله ی مرتبط:   راه اندازی صندوق 10 میلیارد دلاری، برای تملیک سهام BPCL

Vista و Blue Prism بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

سهام شرکت Blue Prism آبی جلسه پنج شنبه را با قیمت 1150 پنس به پایان رساند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...