شرکت Telefonica بانک Barclays را برای یافتن شریک برای تأمین بودجه شبکه فیبر نوری بریتانیا استخدام می کند!

13 شهریور 1400

دقیقه

Confidencial روزنامه اینترنتی اسپانیائی می گوید ، شرکت Telefonica بانک Barclays را برای یافتن شریک برای تأمین بودجه شبکه فیبر نوری بریتانیا استخدام می کند.   روزنامه اینترنتی اسپانیایی El Confidencial روز پنجشنبه به نقل از منابع نزدیک به معامله گزارش داد که اپراتور مخابراتی اسپانیایی Telefonica (TEF.MC) بانک های سرمایه گذاری Barclays و LionTree...

شرکت Telefonica بانک Barclays را برای یافتن شریک برای تأمین بودجه شبکه فیبر نوری بریتانیا استخدام می کند!

Confidencial روزنامه اینترنتی اسپانیائی می گوید ، شرکت Telefonica بانک Barclays را برای یافتن شریک برای تأمین بودجه شبکه فیبر نوری بریتانیا استخدام می کند.

 

روزنامه اینترنتی اسپانیایی El Confidencial روز پنجشنبه به نقل از منابع نزدیک به معامله گزارش داد که اپراتور مخابراتی اسپانیایی Telefonica (TEF.MC) بانک های سرمایه گذاری Barclays و LionTree را برای استخدام شریک برای تامین مالی شبکه فیبر نوری خود در بریتانیا استخدام کرده است.

به گفته El Confidencial، ارائه دهنده کابل و تلفن همراه انگلیسی Virgin Media O2 ، که مشترکاً متعلق به Telefonica و Liberty Global’s است ، قصد دارد کل شبکه خود را تا سال 2028 به صورت کامل به فیبر  نوری ارتقا دهد و تعداد مشترکان خود را به 21 میلیون برساند.

ال Confidencial گفت، این عملیات بین 4 تا 5 میلیارد یورو نیاز دارد. سخنگوی Telefonica از اظهارنظر در این مورد خودداری کرد. سخنگوی Barclays نتوانست در این مورد اظهار نظر کند.

LionTree  به پیامی که نظر می خواهد پاسخ نداد.

مقاله ی مرتبط:   23andMe شرکت Lemonaid را به قیمت 400 میلیون دلار تملیک می کند!
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...