DAMAC دبی علاقه مند به سرمایه گذاری در مراکز داده ایتالیا!

31 شهریور 1400

دقیقه

DAMAC دبی به بررسی سرمایه گذاری در مراکز داده ایتالیا می پردازد. حسین ساجوانی، بنیانگذار این شرکت، روز دوشنبه گفت، شرکت املاک DAMAC دبی علاقه دارد در سایت های مرکز داده در ایتالیا سرمایه گذاری کند.

DAMAC دبی علاقه مند به سرمایه گذاری در مراکز داده ایتالیا!

DAMAC دبی به بررسی سرمایه گذاری در مراکز داده ایتالیا می پردازد.

حسین ساجوانی، بنیانگذار این شرکت، روز دوشنبه گفت، شرکت املاک DAMAC دبی علاقه دارد در سایت های مرکز داده در ایتالیا سرمایه گذاری کند.

ساجوانی در کنفرانس خبری روز دوشنبه در پاسخ به این پرسش که آیا این گروه در حال بررسی سرمایه گذاری های بیشتر در ایتالیا است، گفت: “ما به دنبال مراکز داده هستیم”.

ساجوانی گروه مد ایتالیایی Cavalli را در نوامبر 2019 از طریق شرکت سرمایه گذاری خصوصی خود Vision Investments، که بخشی از گروه DICO، مالک اقامتگاه های لوکس، هتل ها و مراکز خرید است، نجات داد. کاوالی روز دوشنبه از برنامه های خود برای افتتاح یک آسمان خراش در دبی با همکاری داماک خبر داد.

تقاضا برای خدمات ابری از مشاغل در ایتالیا در حال افزایش است، که بخشی از آن بعلت همه گیری ویروس کرونا است، در حالی که رم حدود 1.9 میلیارد یورو (2.23 میلیارد دلار) برای ترویج استفاده از خدمات ابری در دفاتر ادارات دولتی خود و ارتقاء ذخیره اطلاعات کشور اختصاص داده است.

سخنگوی DAMAC گفت که این شرکت برای چندین گزینه، از جمله خرید سایتهای موجود و ایجاد سرمایه گذاری مشترک با سایر شرکا آماده است.

(1 دلار = 0.8538 یورو)

منبع: رویترز

مقاله ی مرتبط:   معرفی کتاب بانکداری سرمایه گذاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...