همکاری امرسون الکتریک با شرکت نرم افزاری Aspen Tech

20 مهر 1400

دقیقه

شرکت امرسون الکتریک در حال همکاری با شرکت نرم افزاری Aspen Tech است. به گزارش بلومبرگ نیوز به نقل از افراد مطلع ، غول تولید Emerson Electric Co (EMR.N) در حال مذاکره برای ادغام دارایی های نرم افزاری خود با شرکت نرم افزاری صنعتی Aspen Technology Inc (AZPN.O) است.

همکاری امرسون الکتریک با شرکت نرم افزاری Aspen Tech

شرکت امرسون الکتریک در حال همکاری با شرکت نرم افزاری Aspen Tech است.

به گزارش بلومبرگ نیوز به نقل از افراد مطلع، غول تولید Emerson Electric Co (EMR.N) در حال مذاکره برای ادغام دارایی های نرم افزاری خود با شرکت نرم افزاری صنعتی Aspen Technology Inc (AZPN.O) است.

امرسون در حال مذاکره درباره توافقی برای ادغام دارایی های نرم افزاری خود با Aspen Tech و به دست آوردن کنترل اکثریت شرکت ترکیبی است.

امرسون، دارای مجموعه ای از محصولات مختلف از نرم افزار اتوماسیون تا ابزارهای تهویه مطبوع است، Aspen Tech فوراً به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

امرسون، مجموعه ای از محصولات بر اساس قیمت پایانی روز چهارشنبه، Aspen سرمایه بازار 8.42 میلیارد دلار داشت ، در حالی که امرسون ارزش 57.17 میلیارد دلار داشت. از نرم افزار اتوماسیون گرفته تا ابزارهای تهویه مطبوع، و Aspen Tech فوراً به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بر اساس قیمت پایانی روز چهارشنبه، سرمایه بازار Aspen 8.42 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش امرسون 57.17 میلیارد دلار می باشد.

بلومبرگ نیوز در ماه مه گزارش داد که Aspen مدتهاست که برای شرکت های بزرگ صنعتی که به دنبال توسعه نرم افزار هستند، هدف تملک جذابی محسوب می شود.

وب سایت می گوید که آسپن در Bedford واقع در ماساچوست بیش از 2300 مشتری در سراسر جهان دارد و برای شرکت های معدن، مواد شیمیایی، تولیدی، داروسازی و سایر صنایع نرم افزار تولید می کند.

گزارش معامله بیش از یک سال پس از اعلام امرسون از خرید 1.6 میلیارد دلاری شرکت فناوری عملیات Open Systems International منتشر می شود.

مقاله ی مرتبط:   تملیک 32.6 درصد از سهام PT Bank Fama International
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...