تمیلک 300 میلیون دلاری استودیوی Beach Bum توسطVoodoo فرانسوی!

21 مهر 1400

دقیقه

شرکت Voodoo بازی ساز موبایل فرانسوی استودیوی  Beach Bum را تملیک کرد. روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام شد که شرکت بازی سازی موبایل فرانسوی Voodoo استودیوی Beach Bum را تملیک کرده است زیرا به نظر می رسد قصد گسترش بازار خود و تنوع بخشیدن به درآمدها را دارد.

تمیلک 300 میلیون دلاری استودیوی Beach Bum توسطVoodoo  فرانسوی!

شرکتVoodoo  بازی ساز موبایل فرانسوی استودیویBeach Bum  را تملیک کرد.

 

روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام شد که شرکت بازی سازی موبایل فرانسوی Voodoo استودیوی Beach Bum را تملیک کرده است زیرا به نظر می رسد قصد گسترش بازار خود و تنوع بخشیدن به درآمدها را دارد.

 

Voodoo ، که سال گذشته با حمایت Tencent چین و گلدمن ساکس به صفوف رو به رشد تک شاخ های فناوری کشور – استارتاپ هایی با ارزش 1 میلیارد دلار یا بیشتر – پیوست، اظهار امیدواری کرد که این تملیک فراتر از تبلیغات با درآمد خریدهای درون برنامه ای به تولید آن کمک کند.

این روزنامه اعلام نکرده است که Voodoo چه مبلغی را برای هزینه تملیک Beach Bum موافقت کرده است، اما روزنامه های محلی در گزارش روز پنجشنبه به نقل از منابع ناشناس این رقم را بین 250 تا 300 میلیون دلار اعلام کردند.

Beach Bum، که بازی های تولیدی آن برای موبایل شامل “تخته نرد – Lord of the Board” و “Spades Royale” است، در سال گذشته حدود 70 میلیون دلار درآمد ناخالص به همراه داشت و 150 نفر را به 350 نیروی کار Voodoo اضافه می کند.

منبع: رویترز

مقاله ی مرتبط:   شرکت سرمایه گذاری CVC فروش 2 میلیارد دلاری شرکت VelocityEHS را بررسی می کند
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...