Heineken و Distell مذاکرات تصاحب را تا پایان ماه سپتامبر به پایان می رسانند!

07 شهریور 1400

دقیقه

ریچارد روشتون ، مدیرعامل شرکت Distell آفریقای جنوبی ، روز پنجشنبه گفت که این تولیدکننده نوشیدنی مذاکرات خود را با Heineken  در مورد تملک آن تا پایان ماه سپتامبر به پایان می رساند. با اعلام افزایش بیش از سه برابری سود سالانه ، Distell ، که انواع نوشیدنی ها را می سازد ، گفت که...

Heineken و Distell مذاکرات تصاحب را تا پایان ماه سپتامبر به پایان می رسانند!

ریچارد روشتون ، مدیرعامل شرکت Distell آفریقای جنوبی ، روز پنجشنبه گفت که این تولیدکننده نوشیدنی مذاکرات خود را با Heineken  در مورد تملک آن تا پایان ماه سپتامبر به پایان می رساند.

با اعلام افزایش بیش از سه برابری سود سالانه ، Distell ، که انواع نوشیدنی ها را می سازد ، گفت که توزیع سود فعلی خود را متوقف کرده است و تنها در صورت پایان ناموفق مذاکرات با غول هلندی یعنی Heineken  ، سود میان سهامداران توزیع خواهد شد.Distell گفت که مذاکرات با دومین تولید کننده بزرگ ماءالشعیر در جهان برای اولین بار در ماه مه در مورد تملک اکثر کسب و کارها پیشرفت کرده بود.

 

روشتون به صورت تلفنی به رویترز گفت در حالی که هنوز مسائلی برای حل وجود دارد ، شرکت ها مهلت 30 سپتامبر را برای پایان مذاکرات تعیین کرده اند.

“مسئله باینری یعنی به صورت صفر و یک است ما یا این جنبه ها را با موفقیت پوشش خواهیم داد یا تملیکی انجام نخواهد شد. ”

Distell از افزایش بیش از سه برابری درآمد اصلی هر سهم – معیار اصلی سود در آفریقای جنوبی – به 769.6 سنت (0.51 دلار) در سال منتهی به 30 ژوئن در مقایسه با 235.3 سنت یک سال قبل خبر داد.نتیجه حاصله در وسط محدوده پیش بینی شده بود.

این افزایش سود Distell در حالی رخ داد که ممنوعیت طولانی مدت فروش مشروبات ناشی از کرونا در بازار داخلی خود ، سال گذشته به شرکت های سراسر صنعت آسیب رساند.

 

در حالی که بعداً ممنوعیت ها و محدودیت های گسترده ای برای فروش در طول آخرین سال مالی وجود داشت ، اما به این شدت نبود و درآمد گروه Distell از سطح قبل از همه گیری افزایش یافت. همچنین Distell برخی از واحدهایش را فروخت و از پول نقد اضافی برای پرداخت بدهی ها استفاده کرد.

مقاله ی مرتبط:   تاثیر تصویب لایحه زیرساخت در آمریکا از نگاه ادغام و تملیک شرکت ها (M&A)

 

روشتون گفت ، هزینه های سرمایه ای Distell ، که امسال دوباره کاهش یافت ، سال آینده به 2 میلیارد رند ، عمدتا به دلیل گسترش در کنیا و سرمایه گذاری در تاسیسات بسته بندی در آفریقای جنوبی ، برای پاسخگویی به تقاضای آب سیب و دیگر محصولات آماده نوشیدن افزایش می یابد.

 

(1 دلار = 14.9463 رند)

منبع:

www.reuters.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...