Morrisons انگلیس در نظر دارد که در اوایل اکتبر سهامداران در مورد پیشنهاد CD & R رای گیری کنند!

06 شهریور 1400

دقیقه

به گزارش روز جمعه ، سوپرمارکت های زنجیره ای بریتانیایی Morrisons ، در قلب جنگ پیشنهادی 9.5 میلیارد دلاری ، قصد دارد در مورد پیشنهاد شرکت خصوصی سرمایه گذاری Clayton, Dubilier & Rice (CD&R) مستقر در ایالات متحده در حدود 5 اکتبر، رای گیری از سهامداران را برگزار کند. این شرکت هفته گذشته از پیشنهاد...

Morrisons انگلیس در نظر دارد که در اوایل اکتبر سهامداران در مورد پیشنهاد CD & R رای گیری کنند!

به گزارش روز جمعه ، سوپرمارکت های زنجیره ای بریتانیایی Morrisons ، در قلب جنگ پیشنهادی 9.5 میلیارد دلاری ، قصد دارد در مورد پیشنهاد شرکت خصوصی سرمایه گذاری Clayton, Dubilier & Rice (CD&R) مستقر در ایالات متحده در حدود 5 اکتبر، رای گیری از سهامداران را برگزار کند.

این شرکت هفته گذشته از پیشنهاد 285 پنسی به ازای هر سهم CD&R حمایت کرد و پیشنهاد 272 پنسی برای هر سهم را از کنسرسیومی به رهبری گروه سرمایه گذاری Fortress متعلق به SoftBank Group کنار گذاشت.

چهارمین خواربارفروش بریتانیایی در بیانیه ای گفت که جلسات هیئت مدیره و سهامداران در مورد پیشنهاد Fortress ، که ابتدا برای جمعه برنامه ریزی شده بود ، به 5 اکتبر موکول شده است.

به احتمال زیاد جلسه در مورد پیشنهاد بالاتر CD&R در همان روز یا حول آن برگزار می شود. هفته گذشته هیئت مدیره Morrisons اعلام کرد قصد دارد پیشنهاد CD&R را به اتفاق آرا توصیه کند.

قیمت سهام Morrisons پس از موافقت با پیشنهاد CD&R در 19 اوت در حدود 290 پنس حرکت کرد و این احتمال را نشان می دهد که Fortress یا هر خواستگار دیگر با پیشنهاد جدیدی باز گردد.

منبع :

www.reuters.com

مقاله ی مرتبط:   ادغام شرکت هواپیمایی Avianca با شرکت ارزان قیمت Viva
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...