ارائه پیشنهاد 2.5 میلیارد دلاری Temasek، برای تملیک Singapore Press

12 آبان 1400

دقیقه

کنسرسیوم تحت حمایت مالی Temasek، پیشنهادی 2.5 میلیارد دلاری برای تملیک Singapore Press ارائه می دهد که بالاتر از پیشنهاد Keppel است. کنسرسیومی متشکل از سه توسعه‌دهنده املاک تحت حمایت Temasek، سرمایه‌گذار دولتی سنگاپور، پیشنهاد تملیک گروه رسانه‌ای Singapore Press Holdings را به مبلغ 3.34 میلیارد دلار سنگاپور (2.48 میلیارد دلار) در روز جمعه ارائه کرد که در راستای مغلوب شدن پیشنهاد ترکیبی شرکت Keppel Corp بود.

ارائه پیشنهاد 2.5 میلیارد دلاری Temasek، برای تملیک Singapore Press

کنسرسیوم تحت حمایت مالی Temasek، پیشنهادی 2.5 میلیارد دلاری برای تملیک Singapore Press ارائه می دهد که بالاتر از پیشنهاد Keppel است.

کنسرسیومی متشکل از سه توسعه‌دهنده املاک تحت حمایت Temasek، سرمایه‌گذار دولتی سنگاپور، پیشنهاد تملیک گروه رسانه‌ای Singapore Press Holdings را به مبلغ 3.34 میلیارد دلار سنگاپور (2.48 میلیارد دلار) در روز جمعه ارائه کرد که در راستای مغلوب شدن پیشنهاد ترکیبی شرکت Keppel Corp بود.

کنسرسیوم Cuscaden Peak به ازای هر سهم 2.1 دلار سنگاپور به صورت نقدی برای Singapore Press ارائه کرد، که به طور جزئی از پیشنهاد Keppel به مبلغ 2.099 دلار سنگاپور، بالاتر است.

پیشنهاد Keppel برای خرید سنگاپور پرس، که روزنامه اصلی شهری ایالت را منتشر می کند، پس از تصمیم این کشور برای انتقال تجارت رسانه ای خود (شامل نشریاتی از جمله Strait Times و Business Times) به شرکت های غیرانتفاعی در ماه می ارائه شده است.

معاملات سهام ناشر روزنامه صبح جمعه متوقف شد و هنوز ناشر به درخواست رویترز برای اظهار نظر پیرامون این موضوع پاسخ نداده است.

Keppel در بیانیه‌ای گفت که پیشنهاد نقدی Cuscaden Peak را بررسی می‌کند و در زمان مناسب شفاف سازی لازم را منتشر می‌کند.

معادل 40 درصد از سهام Cuscaden Peak در اختیار گروه هتلداری  سنگاپوری Tiga Stars و دو بلوک 30 درصدی سهام در اختیار Adenium و Mapletree Fortress است که به ترتیب بخشی از شرکت های Temasek portfolio companies CLA و Mapletree هستند.

مقاله ی مرتبط:   بریستول مایرز علاقه مند به تملیک Aurinia Pharma است
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...