گروه مهندسی فرانسوی Spie به شکار Equans متعلق به Engie می پیوندد!

21 شهریور 1400

دقیقه

گروه مهندسی فرانسوی Spie روز دوشنبه تأیید کرد که یک پیشنهاد غیر الزام آور برای خرید Equans، واحد خدمات تازه تأسیس گروه انرژی فرانسوی Engie، حوزه ای از قبل مملو از متقاضی، ارائه کرده است. گروه های ساختمانی فرانسوی Bouygues و Eiffage نیز اعلام کرده اند که به این معامله علاقه مند هستند و منابع...

گروه مهندسی فرانسوی Spie به شکار Equans متعلق به Engie می پیوندد!

گروه مهندسی فرانسوی Spie روز دوشنبه تأیید کرد که یک پیشنهاد غیر الزام آور برای خرید Equans، واحد خدمات تازه تأسیس گروه انرژی فرانسوی Engie، حوزه ای از قبل مملو از متقاضی، ارائه کرده است.

گروه های ساختمانی فرانسوی Bouygues و Eiffage نیز اعلام کرده اند که به این معامله علاقه مند هستند و منابع رویترز گفته اند که صندوق های سرمایه گذاری مانند CVC-PAI Partners ، Bain Capital و Carlyle ممکن است برای این معامله پیشنهاد بدهند. پیشنهادات غیر الزام آور برای Equans، که می تواند به ارزش 5-6 میلیارد یورو (5.94 تا 7.12 میلیارد دلار) باشد، باید قبل از 5 بعد از ظهر دوشنبه به وقت پاریس ارائه شود.

 

در بیانیه ای، Spie گفت که تامین مالی پیشنهاد، از طریق بدهی و منابع مالی موجود تأمین می شود و bpifrance وClayton Dubilier & Rice در تأمین مالی، پیشنهاد کمک خواهند کرد. کاترین مک گرگور، مدیرعامل Engie در ماه ژوئن گفت که همه گزینه های فروش Equans در حال بررسی است.

Engie در تلاش است تا با فروش برخی فعالیتها برای تمرکز بر فعالیتهای دیگر مانند انرژی های  تجدید پذیر، ساختار خود را مختصر کند.

 

1 دلار = 0.8422 یورو 1 دلار = 0.8424 یورو

مقاله ی مرتبط:   مالک بریتیش ایرویز در حال بررسی همه گزینه‌ها برای رویارویی با یک محیط تجاری بی‌ثبات
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...